• Stypendia Burmistrza

• Nyskim Domu Kultury odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej, a także wręczenie stypendiów Burmistrza Nysy za osiągnięcia naukowe i sportowe. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie:

Liliana Bargiel
            Maja Chwalczuk
            Nina Jaseniuk
            Emilia Kuczma
            Sara Roezner
            Bianka Drostek
            Wojciech Dumański
            Karol Jary
            Wiktor Lichwa
            Łucja Dziergas
            Natalia Konarska
            Oliwia Lisowska
            Julia Pulik
            Ryszard Naciasta
            Maja Rogala
            Zuzanna Sarkowicz
            Szymon Szymański
            Wiktor Tajduś

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i ich trenerom
            Paniom: Agnieszce Arczyńskiej-Jaseniuk, Ewelinie Kowalskiej-Treli, Marii Ratyńskiej-Bury, Pauli Kwiczali, Dominice Nowickiej oraz  Panom: Mariuszowi Wrońskiemu, Arturowi Zamirskiemu i Dariuszowi Karczmitowi.

• Nagrody Burmistrza dla nauczycieli i trenerów

• 24 października w Nyskim Domu Kultury odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wśród stypendystów Burmistrza Nysy znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
            Ale za ich sukcesami stoją także ich nauczyciele i trenerzy.

Miło nam poinformować, że  Nagrodę Burmistrza Nysy za zasługi w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymali:
            Pani Bozena Wojciechowska,
            Pani Danuta Broczkowska,
            Pani Barbara Piwowarska-Bugała,
            Pani Magdalena Wojdyła,
            Pan Michał Paluch.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

• Laptopy dla 4-klasistów

• Dziś w naszej szkole odbyła się niecodzienna gala. Uroczystość wręczenia laptopów czwartoklasistom przez  wojewodę opolskiego uświetnił występ gimnastyków z klas sportowych, który wzbudził podziw zaproszonych gości .Pan wojewoda wyraził nadzieję, że laptopy będą dobrze służyły dzieciom w rozwijaniu zainteresowań i poszerzaniu wiedzy.

• Trener Mariusz Wroński wśród najlepszych

• W dniu 29 września w Kędzierzynie-Kożlu, miała miejsce Uroczysta Gala „Gladiator  25-lecia  Opolskiego Sportu”. Marszałek Andrzej Buła oraz Wicemarszałek Województwa Opolskiego Zbigniew Kubalańca podziękowali sportowcom, trenerom i działaczom za niesamowite emocje, moc sportowych wzruszeń i piękne reprezentowanie województwa opolskiego na arenach krajowych i międzynarodowych.  Gala  zgromadziła wiele wybitnych osobliwości sportowych.

W elicie dziesięciu najlepszych trenerów 25-lecia uplasował się trener Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego i  nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego  w Nysie Pan Mariusz Wroński.

Nasz najlepszy trener otrzymał z rąk Panów Marszałków medal „Gladiator 25-lecia Opolskiego Sportu” dla wybitnego i zasłużonego trenera Województwa Opolskiego.