• Nasi chłopcy znowu wygrali.

• W środę 14 grudnia uczniowie klasy IV b uczestniczyli w półfinale wojewòdzkim w "Dwa Ognie"
            Zespół chłopców wygrał swoje mecze i zajął I miejsce, awansując do Finału Wojewodzkiego.

Brawo drużyna, brawo zespół 4b
            Gratulacje dla wszystkich zawodników i powodzenia dla naszych chłopców w finale wojewòdzkim.

Ł. Hulbój

• Pomóż pomagać

• Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do włączenia się do akcji "Góra grosza". To już kolejna (XXIII) edycja programu, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Przynieś do szkoły drobne monety. Przygotujcie w klasie skarbonkę, do której będziecie je wrzucać. Macie na to aż 4 miesiące. W marcu 2023 r. policzymy i przekażemy pieniądze organizatorom - Towarzystwu "Nasz dom".

Pomóż pomagać.