• Turniej siatkarski

• Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy uczniów klas IV na Szkolny Turniej Siatkarski. Turniej odbędzie się 6.06.2022r. o godzinie 15.00 na sali gimnastycznej. Nagrodą będą medale i koszulki sportowe.

• Nie zwalniają tempa...

• Piątek 13 maja był bardzo udanym dniem naszych młodych piłkarzy. Nie mieliśmy pecha i byliśmy bardzo skutecznie w swojej grze. To wszystko przyczyniło się do wygrania wszystkich męczy w 1/2 Finału Wojewódzkiego w piłce nożnej chłopców. Nasi młodzi zawodnicy swój sukces odnieśli grając z wymagającymi przeciwnikami z Namysłowa, Głogówka i Strzeleczek. Turniej rozgrywaliśmy na stadionie KS Polonii Nysa. Zdobywając pierwsze miejsce zapewniliśmy sobie udział w ścisłym finale, gdzie wystąpią 4 najlepsze zespoły Opolszczyzny. Tym samym powtórzyliśmy sukces z turnieju halowego gdzie zdobyliśmy brązowe medale. Wszyscy chłopcy zagrali na 100 procent swoich możliwości a na największe słowa uznania zasłużył nasz bramkarza Dawid Tkaczyk, który cały turniej bronił na bramce z urazem dłoni. Wszystkim rywalom dziękujemy za sportowe współzawodnictwo. Z nadzieją i wiarą w swoje umiejętności 20 mają jedziemy do Brzegu pokusić się o więcej.

• Turniej powiatowy w piłce nożnej

• W dniu 29 kwietnia 2022 roku na stadionie w Głuchołazach nasi uczniowie klasy 7p piłkarskiej rocznik 2008 rywalizowali w turnieju piłki nożnej na szczeblu powiatowym. Miło jest nam poinformować, iż drużyna w składzie: CHMIELOWSKI KAMIL, PIEKUT ADRIAN, SKŁUCKI MARCIN, SZCZUKOWSKI BARTOSZ, SZOSTAK WOJCIECH, TOMASZEWSKI FILIP, TUREK KRZYSZTOF, WOLAK FILIP, na tle starszych od siebie rywali wyglądała bardzo dobrze i po ambitnej grze ostatecznie zajęła 5 miejsce. Bardzo dobre opinie zebrali nasi wszyscy zawodnicy, a nasz bramkarz Krzysztof Turek wzbudził podziw u zawodników, broniąc rzut karny. Gratulujemy przeciwnikom i dziękujemy za sportową rywalizację.